Kalite Politikamız

● Teknik Kontrol Merkezi Belgelendirme A.Ş. A tipi muayene kuruluşu olarak yürütmüş olduğu muayene faaliyetlerinde, TS EN ISO/IEC 17020 Standardı, ilgili diğer ulusal/uluslararası standartlar ve rehber dokümanların prensiplerini referans alarak hizmet sunmak.

● Muayene hizmeti ile ilgili başvuran tüm kurum/kuruluşlara Gizlilik, Bağımsızlık, Tarafsızlık ve Dürüstlük prensipleri garanti altına alacak yapıda ve bu yapı doğrultusunda eşit ve güven verecek şekilde hizmet sunmak.

● Muayene hizmetini etkin ve sürekliliği olacak şekilde sağlamak için gerekli sistem ve organizasyon yapısını oluşturmak ve sistem ve organizasyon yapısının sürekliliğinin sağlanması için gerekli insan ve teknoloji kaynağı sağlamak.

● Teknik Kontrol Merkezi Belgelendirme A.Ş.’de görev alan tüm personel deneyim, tecrübe, yetkinlik, nitelik şartlarını karşılayacak şekilde seçmek ve eğitim uygulamaları ile bu şartları sürekliliğini sağlamak.

● Üst yönetimin belirlediği politika ve politikaya bağlı hedeflerini gerçekleştirmek tüm çalışanlarımızın sorumluluğunda olduğu bilincini yerleştirmek ve uygulanmakta olan sistemin sürekli iyileştirilmesinde görev almalarını sağlamak.

● Teknik Kontrol Merkezi Belgelendirme A.Ş. yürüttüğü faaliyetlerde müşteri odaklı ve katma değer sağlayan yapıyı oluşturarak, etkin hizmet veren güvenilir firma olmak.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba !