Hakkımızda

Teknik Kontrol Merkezi Belgelendirme A.Ş olarak firmamız tüm sektörlere periyodik kontroller, laboratuvar, belgelendirme ve eğitim alanında hizmet vermek amacıyla 2012 yılında kurulmuştur.

Firmamız 08.04.2014 tarihinde Türk Akreditasyon Kurumundan AB-0227-M Akreditasyon numarası ile A Tipi muayene kuruluşu olarak akredite edilmiştir.

Konusunda uzman muayene personellerimiz, müşteri ilişkilerinde profesyonel destek personelimiz, firmanıza değer katacak kalite sistemimiz ve organizasyon yapımız ile her geçen gün daha iyi hizmet vermek çabasıyla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Başarı için değişim, değişim için Teknik Kontrol sloganımız ile müşterilerimize TS ve EN standartları, ilgili mevzuatlar, sürekli personel eğitimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile personelimizin sürekli yetkin kalmasını sağlayarak kaliteli, hızlı, güvenilir, tarafsız ve dürüst hizmet vermek temel prensibimizdir.

Firmamızın temel amacı üst yönetimimizin politikaları doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz muayene hizmetlerinde kalite, güvenlikten ödün vermeyen, siz değerli firmalarımıza katma değer sağlayacak etkin hizmetimizle muayene faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba !